Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü 76000 Iğdır info@serhatteknopark.com / 90476 223 0010

Fonlabüyüsün Proje Başvuruları

Fonlabüyüsün Proje Başvuruları

Fark yaratan projeler gerçekleşmeyi hak eder.

Kitle fonlama erken aşama girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getirerek inovasyonu teşvik ediyor. Girişimcilerin ve yatırımcıların hayallerini gerçekleştirmelerine, yüksek potansiyele sahip projeleri birlikte inşa etmelerine olanak sağlıyor.

Girişimciler, projelerini kitle fonlama ile büyütmek isteyenler, Fonlabüyüsün platformu aracılığıyla projelerini yatırımcılara sunuyorlar. Bu sayede girişimler, yatırım yapmak isteyen katılımcılara ulaşarak, hem yatırım alıyor, hem de daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak isteyenlerle bir araya geliyorlar.

Yatırımcılar, Fonlabüyüsün'de bulunan girişimlerle tanışarak, beğendikleri projelere erken aşamada ve uygun gördükleri tutarlarla yatırım yapabiliyorlar. Erken evrede yatırım yapan katılımcılar, geleceğin başarılı şirketleriyle birlikte büyüme fırsatını yakalıyorlar.

Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Fonlabüyüsün, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından paya dayalı kitle fonlaması faaliyetleri için yetkilendirilmiştir. Türkiye'deki ilk paya dayalı kitle fonlaması aracılık hizmeti veren platformlardan biri olan Fonlabüyüsün, girişimcilerin projelerini geniş bir kullanıcı ve yatırımcı kitlesine tanıtmasına yardımcı olur. Yatırımcılar için de kaliteli ve yüksek potansiyele sahip yenilikçi projelere yatırım yapma fırsatı sunar. Fonlabüyüsün, adil ortaklık kültürünü vurgulayan bir yapıya sahiptir ve erken aşamalarda bulunan derin teknoloji şirketlerine odaklanmıştır. Platform, ticarileşme evresine yakın ileri teknoloji tabanlı girişim ve şirketlerin büyüme finansmanına odaklanır. Fonlabüyüsün, ülkemizin büyüme hedefleri ve yüksek katma değerli ihracatına katkıda bulunacak teknoloji üreten girişimleri desteklemeyi ve sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi odaklı yatırımcıların ilgisini çeken girişimleri öne çıkarmayı hedeflemektedir.

Fonlabüyüsün, özellikle küresel pazarda büyüme finansmanına ihtiyaç duyan girişimcileri ve paylaşıma dayalı yatırım yapmak isteyen yatırımcıları buluşturan bir dijital platformdur. Kitle fonlaması yoluyla projelerini büyütmek isteyen girişimcilerin projeleri, önce Fonlabüyüsün'ün hassas kriterleriyle değerlendirilir ve deneyimli bir ekip tarafından uygunlukları incelenir.

Fonlabüyüsün, küresel pazarda büyüme potansiyeline sahip girişimlere yatırım yaparak yatırımcılara güvenilir yatırım seçenekleri sunar. Yatırımcılar, kaliteli ve yüksek potansiyele sahip yenilikçi projelere erişebilir ve seçtikleri projelere yatırım yapabilirler.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin: https://fonlabuyusun.com

İletişim

Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü 76000 Iğdır

info@serhatteknopark.com / 90476 223 0010